Jeśli chciałbyś rozwijać swoje kompetencje zgodnie z nowoczesnymi trendami w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i uczestniczyć w ciekawych projektach informatycznych w branży telekomunikacyjnej realizowanych w kraju i za granicą, zapraszamy do naszego zespołu. Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Specjalista/ka ds. testów

Miejsce pracy: Warszawa

Tryb pracy:

  • Stacjonarny lub zdalny

Tryb rekrutacji:

  • Pierwszy etap: Online, za pomocą Microsoft Teams oraz TeamViewer
  • Drugi etap: Online lub w siedzibie firmy

Umiejętności wymaganie:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe z preferencją na techniczny kierunek
  • Sprawna obsługa komputera w środowisku Windows 10 lub Windows 11
  • Sprawna obsługa pakietu MS Word i Excel
  • Posiadanie podstawowej wiedzy na temat informatyki bądź telekomunikacji

Pożądane cechy:

  • Rzetelność
  • Dociekliwość
  • Cierpliwość

Mile widziane:

  • Umiejętność organizowania swojej pracy
  • Zdolność szybkiego uczenia się
  • Sprawność w komunikacji (słowna i pisemna)
  • Doświadczenie z nagrywaniem bądź programowaniem testów automatycznych

Zakres obowiązków:

  • Wykonanie manualnych testów aplikacji mobilnych, webowych i desktopowych.
  • Przygotowanie scenariuszy testów

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju umiejętności
  • Program szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Udział w ciekawych i innowacyjnych projektach w obszarach:
    • biznesowych: Network Planning, Network Inventory, BMP, Billing, CRM
    • technologicznych telekomunikacyjnych: 5G, LTE, FTTH, AI.
  • Nowoczesne środowisko projektowe: Visual Studio Enterprise, MS SQL Server, SharePoint
  • Uznanie za kreatywność i zaangażowanie
  • Stabilną pracę w miłej atmosferze
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • System kafeteryjny do indywidualnego wyboru świadczeń pozapłacowych typu karnety sportowe, bilety do kina, teatru itp.

Specjalista/ka ds. testów