Suntech S.A. rozwija i wdraża najwyższej klasy systemy informatyczne dla firm z sektorów telekomunikacyjnego, bankowego, energetycznego oraz transportowego. Firma istnieje od 1996 roku i ma na koncie setki wdrożonych rozwiązań, a liczba użytkowników sieci obsługiwanych przez nasze systemy przekroczyła liczbę 170 mln.

Rozwiązania opracowane przez Suntech usprawniają działalność biznesową i wspierają strategiczne procesy w przedsiębiorstwach naszych klientów.

 

Oprogramowanie Suntech realizowane jest przez zespół wysokiej klasy specjalistów przy współpracy z czołowymi krajowymi ośrodkami naukowymi oraz międzynarodowymi organizacjami odpowiedzialnymi za standaryzację rozwiązań. Nasze systemy dla telekomunikacji projektowane są w oparciu o koncepcję NGOSS (New Generation Operating Support System) opracowaną przez Telemanagement Forum. Suntech jest też wieloletnim, certyfikowanym partnerem firm Microsoft i Cisco oraz firmy Esri, światowego lidera rozwiązań GIS (Geospatial Information Systems).

 

Od 2008 roku Suntech obecny jest na giełdzie NewConnect. W 2011 roku wyniku dynamicznego rozwoju firma zdecydowała o ekspansji na rynki zagraniczne. Sprzedaż na rynkach światowych realizujemy przez sieć naszych partnerów, która liczy obecnie już 50 uznanych firm z Europy, Ameryki Północnej i Azji. Wszystkie produkty telekomunikacyjne oferujemy pod marką SunVizion. Marce tej poświęcony jest nasz portal produktowy www.sunvizion.com.

Newsletter

Newsletter

captcha 

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Google+