Suntech S.A. rozwija i wdraża najwyższej klasy systemy informatyczne dla operatorów sieci telekomunikacyjnych. Rozwiązania Suntech oferowane są i sprzedawane pod marką SunVizion (www.sunvizion.com). Z sieci obsługiwanych przez systemy SunVizion korzysta już kilkaset milionów ludzi na całym świecie. 

Suntech dostarcza klientom na całym świecie rozwiązania najwyższej jakości i sprawdzoną wiedzę specjalistyczną z silnym naciskiem na specyfikę biznesową klienta. Rozwiązania SunVizion opracowywane są przez światowej klasy ekspertów OSS w oparciu o międzynarodowe branżowe standardy i aktualne trendy rynkowe. Software tworzony jest i wdrażany przez nasz stabilny i utalentowany zespół, składający się z wybitnych indywidualistów i świetnych graczy zespołowych.

 

Suntech jest wieloletnim, certyfikowanym partnerem Microsoft oraz firmy Esri, światowego lidera rozwiązań GIS (Geospatial Information Systems).

 

Suntech powstał w  1996 roku. W 2011 roku firma zdecydowała o ekspansji na rynki zagraniczne. W wyniku bardzo dynamicznego rozwoju marki SunVizion na rynkach globalnych Suntech otworzył w 2019 roku biuro w Singapurze.

 

Od 2 października 2008 roku Suntech obecny jest na giełdzie NewConnect. 

 

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Google+