W ostatnim kwartale bieżącego roku mieliśmy okazję uczestniczyć w dwóch ważnych wydarzeniach międzynarodowych i trzech konferencjach krajowych.

Nową wersję systemu SunVizion Network Inventory prezentowaliśmy konferencjach: 7th Kuwait GIS User Group Conference, która odbyła się w Kuwejcie (7-9 grudnia) oraz na Esri Europe, Middle East, and Africa User Conference (23-24 października) w Monachium. W obu wydarzeniach uczestniczyliśmy wraz z naszym partnerem, firmą GDi GISDATA.

Na XIII Konferencji KIKE, która odbyła się w Ożarowie Mazowieckim 26-27 listopada, przedstawiliśmy prezentację na temat najnowszej oferty paszportyzacji w chmurze kierowanej do operatorów kablowych. 20 listopada, na konferencji GIS Day w Bytomiu prezentowaliśmy natomiast funkcjonalności systemu do paszportyzacji dedykowane do obsługi sieci publicznych.

Najnowsze funkcjonalności systemu SunVizion Network Inventory przeznaczone do inwentaryzacji sieci współdzielonych przez wielu operatorów pokażemy także na najbliższych Poznańskich Warsztatach Telekomunikacyjnych, gdzie wystąpimy z prezentacją: Zarządzanie prawami dostępu do informacji o sieci, z której korzysta wiele podmiotów. Warsztaty odbędę się 13 grudnia.

Newsletter

Newsletter

captcha 

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Google+