Miło nam poinformować, że nowa wersja SunVizion Network Inventory jest już dostępna w sprzedaży.


Wersja 12.4 wzbogacona jest o możliwość wizualizacji informacji na mapach Google Maps oraz w Google Earth. Wizualizacja danych w powszechnie znanym środowisku usprawni i przyspieszy wymianę informacji między pracownikami i klientami operatora telekomunikacyjnego.

Nowa wersja SunVizion Network Inventory rozbudowana została o nowe narzędzia służące do importu danych z plików CAD i moduł synchronizacji danych pobieranych z systemów NMS (systemów zarządzania sieci). System wzbogacony jest także o funkcjonalność ewidencji i zarządzania numeracją IPv4 i IPv6, która wspiera procesy biznesowe związane z kontrolowanym przydzielaniem numerów IP klientom i urządzeniom w procesie aktywacji usług.


Wersja 12.4 SunVizion Network Inventory wykorzystuje najnowszą wersję Esri ArcGIS 10.2 (wyposażoną m.in. w opcję monitorowania i przetwarzania danych w czasie rzeczywistym) oraz najnowszą platformę do zarządzania bazą danych Microsoft SQL Server 2012, zapewniając większą skuteczność, wysokowydajne przetwarzanie i ulepszone funkcje bezpieczeństwa.

 

 

 

Newsletter

Newsletter

captcha 

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Google+