Suntech S.A. nawiązał strategiczne partnerstwo z firmą Optare Solutions, specjalizującą się w świadczeniu usług doradczych i rozwojowych dla sektora telekomunikacyjnego. Współpraca stanowi znaczący krok naprzód we wspólnym dążeniu obu firm do globalnej ekspansji w branży telekomunikacyjnej.

Partnerstwo zawiązujemy w kluczowym momencie, gdy obie organizacje odnotowują znaczący wzrost na dynamicznie rozwijającym się rynku telekomunikacyjnym. Dzięki współpracy Suntech zyska dostęp do różnorodnej bazy klientów Optare Solutions i solidnej wiedzy branżowej wzmacniając ekspansję na globalnym rynku OSS. Z kolei Optare Solutions wykorzysta zaawansowaną technologię SunVizion, aby wzmocnić swoją ofertę i poszerzyć obecność na rynku.

 

W sercu sojuszu leży SunVizion Network Inventory, kompleksowe rozwiązanie cenione za swoją zdolność do bezproblemowej integracji z dowolną technologią sieciową i usprawnianie procesów inwentaryzacji i planowania sieci. Technologia SunVizion połączona ze specjalistyczną wiedzą Optare Solutions to zwiększenie efektywności procesów biznesowych operatorów telekomunikacyjnych.

 

"Optare i Suntech dzielą wspólną wizję dla branży telekomunikacyjnej i jesteśmy pewni, że to partnerstwo pozwoli obu firmom dostarczać naszym klientom niezrównaną wartość i innowacje" – powiedział Piotr Saczuk, prezez i współzałożyciel Suntech.

 

"Partnerstwo z Suntech wzmocni naszą ofertę, zbliżając nas do dziedziny zarządzania siecią telekomunikacyjną. Mamy wiele potencjalnych synergii z Suntech, a ta współpraca niewątpliwie podniesie naszą wartość na rynku, zarówno w Europie, jak i w Ameryce Łacińskiej" – powiedział Luis Álvarez-Sestelo, dyrektor generalny i współzałożyciel Optare Solutions.

 

Sojusz Suntech i Optare Solutions podkreśla wspólną wizję obu firm na przyszłość telekomunikacji, która opiera się na innowacyjności, efektywności oraz rozwiązaniach skoncentrowanych na kliencie.

  

O firmie Optare Solutions:

Optare Solutions to firma specjalizująca się w świadczeniu usług doradczych i rozwojowych dla sektora telekomunikacyjnego. Z ponad 22-letnim doświadczeniem, Optare stosuje swoją specjalistyczną wiedzę, metodyki, technologie i procesy w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań OSS dla operatorów i dostawców usług. Firma współpracuje z działami sieci i IT, umożliwiając klientom prosperowanie na wysoce konkurencyjnym rynku, jednocześnie utrzymując jakość usług i marże.

Newsletter

Newsletter

captcha 

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Google+