Z przyjemnością informujemy, że w dniach 16 - 20 października Suntech będzie prezentował swoje rozwiązania na GITEX w Dubaju, jednym z najważniejszych wydarzeń technologicznych na świecie. Na targach odbędzie się premiera naszego nowego produktu SunVizion AI Net Planner.

SunVizion AI Net Planner to rewolucyjne rozwiązanie, które wykorzystuje zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji do wspierania planowania sieci światłowodowej dla sieci 5G nowej generacji. System umożliwia skrócenie czasu planowania i budowy sieci 5G i istotnie poprawia efektywność procesową operatorów telekomunikacyjnych. System powstał w ramach w ramach programu: Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
To i inne rozwiązania SunVizion prezentować będziemy na stoisku Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, gdzie wraz z innymi innowacyjnymi firmami zostaliśmy zaproszeni, żeby promować polską myśl technologiczną.

 

Gdzie: Hall 2, Dubai World Trade Center

Kiedy: 16-20 października

 

Do zobaczenia w Dubaju!

 

 

Projekt współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu: Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Google+