Z przyjemnością informujemy, że pomyślnie zakończyliśmy Foundational Technical Review (FTR) dla systemu SunVizion, umacniając naszą współpracę z AWS (Amazon Web Services). To ważny krok w kierunku szybkiego dostarczania klientom niezawodnego i wydajnego rozwiązania opartego na AWS.

Każdy krytyczny element systemu SunVizion dostosowany został do najlepszych praktyk AWS, zapewniając pełną skalowalność, wysoką dostępność (high availability), szybkie odzyskiwanie po awarii (disaster recovery), bezpieczeństwo i automatyzację.

 

To osiągnięcie nie tylko potwierdza nasze zaangażowanie w dostarczanie innowacyjnych i konkurencyjnych rozwiązań OSS/BSS, ale także przynosi wiele korzyści związanych ze wzmocnieniem partnerstwa z AWS. Między innymi zyskujemy dostęp do walidacji poprzez Program Kompetencyjny AWS oraz uczestnictwo w programie AWS ISV Accelerate dla co-sellingu. SunVizion jest również widoczny na platformie Partner Solution Finder, która służy klientom AWS do wyszukiwania dostawców rozwiązań kompatybilnych z AWS.

 

Więcej: SunVizion Approved by AWS Foundational Technical Review

Newsletter

Newsletter

captcha 

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Google+