Nowa wersja SunVizion jest już dostępna komercyjnie. SunVizion 17.0 wyposażona jest w widoki 3DAugmented Reality i zaawansowane możliwości planowania. Znacząco rozbudowana została webowa wersja systemu, co jeszcze bardziej ułatwi życie pracownikom operacyjnym.

 

 

Nowości w wersji 17.0 SunVizion

Zacznijmy od obrazowania 3D. Użytkownicy SunVizion 17.0 mogą oglądać trójwymiarowe wizualizacje krajobrazu miasta, w tym budynki i elewacje terenu, a także modele 3D elementów infrastruktury, takich jak rurociągi i studzienki.

 

Pracownicy terenowi, wyposażeni w przestrzenne widoki danych o sieci nałożone na obraz aparatu w smartfonie z mobilną aplikacją SunVizion, zyskają dokładne informacje o lokalizacji ukrytych elementów sieci. Po wybraniu konkretnego elementu sieci użytkownik dostaje pełną informację na jego temat.

 

Znaczące rozszerzenia w zakresie logical inventory umożliwiają realizację bardziej złożonych scenariuszy service fulfillment, obejmujących Ethernet, WDM i SDH.

 

 

Istotna część nowości dotyczy planowania sieci. Z SunVizion 17.0 planiści otrzymują zaawansowane algorytmy planowania sieci backhaul 5G, a także algorytmy dotyczące optymalnego wykorzystania infrastruktury, w tym przepustowości duktów.

 

Nowa wersja pozwala również na większą efektywność planowania rozmieszczenia splitterów w sieciach FTTx. System umożliwia wygenerowanie kompletnego i gotowego do wdrożenia planu sieci, bez potrzeby dalszych prac integracyjnych.

 

 

 

Na portal webowy SunVizion w wersji 17.0 została przeniesiona pełna funkcjonalność podsystemów

Logistics Inventory i Numbering Inventory, które dotąd dostępne były tylko w wersji desktopowej.

Portal SunVizion umożliwi też edycję map i manipulację obiektami na mapie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Newsletter

Newsletter

captcha 

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Google+