Dziękujemy za odwiedzenie naszego wirtualnego stoiska na CommunicAsia 2020. W targach wirtualnych uczestniczyliśmy po raz pierwszy i uznajemy ten debiut za bardzo udany. Setki odwiedzających, dziesiątki inspirujących rozmów i przekonanie, że wirtualne wydarzenie to kolejne świetne narzędzie do nawiązania ciekawych relacji biznesowych.

Podczas wystawy prezentowaliśmy najnowszą wersję SunVizion z nowymi funkcjonalnościami związanymi z realizacją usług i inwentaryzacją zasobów logicznych. Nasi goście byli pod wrażeniem tego, jak widoczność w czasie rzeczywistym wszystkich zasobów sieciowych - poprzez warstwę fizyczną, IP i warstwę usług - umożliwia kompleksowy wgląd w orkiestrację usług, umożliwiając pełną automatyzację dostarczenia usługi realizowaną w SunVizion.

 

Dziękujemy za poświęcony czas, zainteresowanie i… cierpliwość, gdy czasami trzeba było oczekiwać w kolejce do naszego chat-roomu.

Żałujemy, że ​​nie mogliśmy spotkać Was wszystkich osobiście, ale Wasza obecność on-line sprawiła nam nie mniej radości.

Newsletter

Newsletter

captcha 

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Google+