Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na konferencji Esri GeoConX, która odbyła się w Chicago w dniach 5-8 września. Hasłem tegorocznej edycji było „Empower your GIS”. Na naszym stoisku prezentowaliśmy, jak w procesie zarządzania siecią ICT wykorzystać potencjał funkcjonalności GIS, w które wyposażony jest system SunVizion Network Inventory.

Esri GeoConX to branżowa impreza organizowana przez Esri, światowego dostawcę systemów informacji geograficznej. Wydarzenie jest okazją do spotkania i wymiany doświadczeń użytkowników oprogramowania Esri z branży gazowej, energetycznej i telekomunikacyjnej z całego świata.  

 

Uczestnictwo w wystawie było elementem projektu pt: „Internacjonalizacja marki SunVizion na światowych rynkach OSS/BSS” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi Priorytetowej III „Rozwój potencjału innowacyjnego i przedsiębiorczości” Działania 3.2 „Internacjonalizacja MŚP” Poddziałania 3.2.2 „Modele biznesowe” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.
 

 

Newsletter

Newsletter

captcha 

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Google+