Za oknem szaro, a my postanowiliśmy rozjaśnić trochę jesienne mroki i zrobić coś pozytywnego. Uruchamiamy świąteczną akcję
Suntech Claus, która uprzyjemni dzieciom świąteczny czas. Pracownicy Suntech przeprowadzą wśród siebie zbiórkę pieniędzy na wsparcie fundacji, które pomagają dzieciom przewlekle chorym, niepełnosprawnym, bądź mieszkającym w domach dziecka.  W tym roku wspomożemy fundację Pogotowie Artystyczne oraz akcję Motomikolajki.pl.   

Fundacja Pogotowie Artystyczne działa od 3 lat. Jej celem jest niesienie poprzez sztukę wsparcia dzieciom chorym i niepełnosprawnym. Fundacja organizuje zajęcia i warsztaty artystyczne mające na celu poprawę jakości życia dzieci podczas walki z chorobą, rehabilitacji lub koniecznej izolacji.

Akcja Motomikolajki.pl organizowana jest po raz dziewiąty przez Fundację Jednym Śladem. Jej celem jest pomoc dzieciom z rodzinnych i publicznych domów dziecka. Motomikolajki.pl to całodzienne wydarzenie, w trakcie którego odbywa się uroczysta parada motocyklistów– Mikołajów ulicami Warszawy. Dzieci mają zapewnione liczne atrakcje oraz otrzymują upominki przekazane przez sponsorów. Wsparcie rzeczowe otrzymają też ośrodki, w  których na co dzień mieszkają wychowankowie.

Newsletter

Newsletter

captcha 

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Google+